Jesteśmy zespołem
profesjonalistów

Nasi Lekarze
Dr n. med. spec. rehabilitacji medycznej

Agata Deja-Koronowska

Jestem lekarzem, specjalistą rehabilitacji medycznej. Po studiach rozpoczęłam pracę w Katedrze i Klinice Rehabilitacji Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Jestem lekarzem, specjalistą rehabilitacji medycznej. Po studiach rozpoczęłam pracę w Katedrze i Klinice Rehabilitacji Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie pełnię funkcję ordynatora Oddziału Rehabilitacyjnego dla Dzieci w Sopocie. Moimi pacjentami są dzieci i dorośli z różnymi chorobami układu mięśniowo-szkieletowego i nerwowego. Największe doświadczenie zdobyłam w leczeniu skolioz i bólów kręgosłupa, wad postawy, bólów, zapaleń i deformacji stawów, zaburzeń ruchowych u dzieci ( niedowłady, zaburzenia napięcia mięśniowego, koordynacji ), schorzeń genetycznie uwarunkowanych oraz nieprawidłowego rozwoju niemowląt. Wykonuję badanie USG układu mięśniowo-szkieletowego. Prowadziłam zajęcia ze studentami medycyny, fizjoterapii oraz badania naukowe. Byłam uczestnikiem szeregu polskich i międzynarodowych kongresów medycznych oraz kursów i staży z zakresu leczenia kręgosłupa, stawów oraz chorób neurologicznych między innymi „Terapia dzieci z mózgowym porażeniem“ – prof. Jules Becher , Rehabilitation Medical Clinic Amsterdam University Medical Center i leczenia schorzeń kręgosłupa u prof. Stefano Negrini w ISICO ( Italian Scientific Spine Institute ) w Mediolanie.

Umów Wizytę
Małgorzata Kusiak-Kaczmarek
Specjalista rehabilitacji medycznej

Małgorzata Kusiak-Kaczmarek

Jestem lekarzem, specjalistą rehabilitacji medycznej. Po studiach rozpoczęłam pracę w Gdańskim Centrum Rehabilitacji w Dzierżążnie.

Jestem lekarzem, specjalistą rehabilitacji medycznej. Po studiach rozpoczęłam pracę w Gdańskim Centrum Rehabilitacji w Dzierżążnie. Od grudnia 2005r pracuję w Katedrze i Klinice Rehabilitacji Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Pełnię funkcję zastępcy ordynatora Kliniki Rehabilitacji Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Prowadzę zajęcia ze studentami medycyny i fizjoterapii. Byłam uczestnikiem szeregu polskich i międzynarodowych kongresów, sympozjów naukowo- szkoleniowych i kursów doskonalących. Otrzymałam certyfikat uznania kwalifikacji specjalistycznych na poziomie europejskim, uprawniający do używania tytułu: Fellow of the European Board of Physical and Rehabilitation Medicine (FEBPRM). Moimi pacjentami są dorośli z różnymi schorzeniami układu ruchu, na podłożu zmian zwyrodnieniowych, pourazowych i neurologicznych. Mam doświadczenie w prowadzeniu pacjentów m.in. po udarach mózgu, z zespołami bólowymi kręgosłupa, po leczeniu operacyjnym złamań i po alloplastykach stawów.

Umów Wizytę
Nasi Rehabilitanci
mgr fizjoterapii Małgorzata Saczewa
mgr fizjoterapii

Małgorzata Saczewa

Mgr fizjoterapii z wieloletnim stażem pracy z dziećmi z wadami postawy, skoliozami oraz deficytami neurologicznymi.

Mgr fizjoterapii z wieloletnim stażem pracy z dziećmi z wadami postawy, skoliozami oraz deficytami neurologicznymi. Absolwentka kierunku Fizjoterapia UMK w Toruniu Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Ponad to absolwentka Wydziału Prawa i Administracji kierunku Prawo Medyczne UG oraz Wydziału Zarządzania UG kierunku Zarządzanie w Zakładach Opieki Zdrowotnej. Przez wiele lat Kierownik Fizjoterapii Oddziału Rehabilitacji dla Dzieci w Sopocie. Obecnie właścicielka firmy Przystanek Zdrowie współpracująca z Pomorskim Hospicjum dla Dzieci. Pasjonatka pracy z dziećmi i młodzieżą nominowana przez pacjentów w plebiscycie Pomorski Fizjoterapeuta.

Certyfikaty:

 • Kompleksowa terapia wad postawy i skolioz wg koncepcji “FITS” (Funkcjonalnej Indywidualnej Terapii Skolioz)
 • SpineCorSystem- szkolenie dla fizjoterapeutów z zakresu ćwiczeń i korekcji skolioz wg koncepcji SpineCor moduł I,II
 • Thera-band- wykorzystanie metody thera-band w sensomotoryce, treningu funkcjonalnym, korekcji wad postawy oraz treningu oporowym i równoważnym
 • Kinezjotaping KT1, KT2
 • PNF podstawowy
 • Szkolenie „Rehabilitacja w zaburzeniach rozwojowych niemowląt 0-12 m-cy”
 • Szkolenie „Functional approach in rehabilitation for children” prof. Jules Becher – Rehabilitation Medical Clinic Amsterdam University Medical Center
 • Warsztaty „Algorytm postępowania w mózgowym porażeniu dziecięcym”
 • Warsztaty ” Preparation and organization of the constraint-induced movement Therapy Camp”(Terapia ręki porażonej metodą CIMT I BIMT)
 • Kurs ”Improving the functioning of children with cerebral palsy in everyday life”-poziom zaawansowany prof. Jules Becher – Rehabilitation Medical Clinic Amsterdam University Medical Center
 • Występienie na zebraniu Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji pt „Postepowanie fizjoterapeutyczne w chorobie Scheuermanna”
Umów Wizytę
Kinga Wieczorkiewicz
Mgr fizjoterapii

Kinga Wieczorkiewicz

Jestem fizjoterapeutą, absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Spełniam się w indywidualnej pracy z pacjentami

Jestem fizjoterapeutą, absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Spełniam się w indywidualnej pracy z pacjentami z zespołami bólowymi kręgosłupa i stawów, po urazach narządu ruchu oraz z przeciążeniami w obrębie stawów skroniowo – żuchwowych. Pomagam również pacjentom z dysfunkcjami układu pokarmowego takimi jak zgaga, refluks, wzdęcia i zaparcia. W swojej praktyce przeprowadzam dokładną diagnostykę funkcjonalną i traktuje ciało jako integralną całość, dostosowując metody pracy do potrzeb pacjenta. Zajmuję się również prowadzeniem treningów funkcjonalnych, na których dobieram ćwiczenia do aktualnego poziomu aktywności fizycznej. Zamiłowanie do ruchu towarzyszy mi od najmłodszych lat. Uwielbiam treningi siłowe, jogę, taniec i jazdę na rowerze.

Certyfikaty:

 • Masażu tkanek głębokich
 • Pinoterapia
 • Terapia narządów wewnętrznych
 • Terapii nerwowo –mięśniowej
 • Trener personalny, szkolenie w Centrum Ruchu i Terapii BODYWORK
 • „Badanie i dokumentacja medyczna w fizjoterapii” (kurs z KIFu)
 • Oceny funkcjonalna „FMS”
 • Instruktor odnowy biologicznej
Umów Wizytę
Eryk Zaborowski
Masażysta, Trener personalny

Eryk Zaborowski

Pasja do zdrowego i aktywnego stylu życia stała się motywem do wyboru mojej drogi zawodowej, jaką jest fizjoterapia, masaż oraz trening.

Pasja do zdrowego i aktywnego stylu życia stała się motywem do wyboru mojej drogi zawodowej, jaką jest fizjoterapia, masaż oraz trening. Wykonuję masaże lecznicze z elementami terapii manualnej oraz prowadzę treningi personalne ukierunkowane na zindywidualizowane potrzeby zdrowotne pacjentów z różnego rodzaju dolegliwościami układu ruchu. Stale pogłębiam swoją wiedzę na szkoleniach i poszukuję najskuteczniejszych form terapii u osób z bólami kręgosłupa. Szczególną uwagę poświęcam kwestii treningu zdrowotnego, stawiającego na harmonijny rozwój sylwetki wraz z wdrażaniem w życie zdrowych nawyków.

Certyfikaty:

 • Masaż tkanek głębokich
 • Kurs masażu II Stopnia- Wyższa Szkoła Zdrowia
 • “Indywidualna ocena motoryczna zawodnika”- Oleksy Szkolenia
 • “Fundamenty treningu sylwetkowego” – GAINZ Desire
 • kinesiotapingu, KT1&KT2- Kinesio University
 • Kurs trenerski- Trener Personalny/Instruktor fitness – FIT ACADEMY
 • Podstawy kettlebell – Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness
 • Uczestnictwo w strefie masażu w ramach wydarzenia “Aktywna niedziela” organizowanego przez AWFiS oraz WSZ na terenie hali widowiskowo-sportowej ERGO ARENA.
REJESTRACJA
mgr fizjoterapii

Martyna Józefczyk

Jestem absolwentką gdańskiej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu. Specjalizuję się w dziedzinie fizjoterapii jaką jest uroginekologia.

Jestem absolwentką gdańskiej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu. Specjalizuję się w dziedzinie fizjoterapii jaką jest uroginekologia. Współpracując z fundacją skupiającą kobiety borykające się z problemem nietrzymania moczu. Przeprowadziłam badania naukowe wskazujące na wysoką skuteczność fizjoterapii w tej dolegliwości.

Pracuję z kobietami z wszelkimi problemami w obrębie miednicy mniejszej i brzucha.

W swojej pracy szczególną uwagę przykładam do holistycznego podejścia do pacjenta, traktując organizm jako całość. Nieustająco kształcę się odkrywając coraz to nowsze możliwości terapii.

W swojej pracy wykorzystuję elementy pracy manualnej, ale również zwracam uwagę na odpowiednią zmianę nawyków, które bardzo często w połączeniu z terapią, są kluczem do sukcesu. W pracy z pacjentem dbam o jego komfort, z przyjemnością odpowiadam na zadane pytania oraz prowadzę terapię poczynając zawsze od prawidłowej postawy ciała i odpowiedniego oddechu.

Certyfikaty:

 • Fizjoterapia kobiet w ciąży i po porodzie
 • Fizjoterapia w nietrzymaniu moczu i stolca oraz w obniżeniu narządów miednicy mniejszej moduł I, II, III (kurs akredytowany przez Polskie Towarzystwo Uroginekologicze)
 • Blizna – terapia kompleksowa
 • Rozstęp mięśnia prostego brzucha – terapia kompleksowa
 • Uroginekologia – fizjoterapia w nietrzymaniu moczu i stolca oraz obniżeniu narządów miednicy mniejszej
 • Fizjoterapia uroginekologiczna kobiet w ciąży
 • Trening funkcjonalny dla kobiet po porodzie naturalnym
 • Aktywność fizyczna kobiet w ciąży
 • Kobieta w ciąży i po porodzie – różnice w planowaniu fizjoterapii i treningu
 • Kurs podstawowy koncepcji PNF
 • Warsztaty – zaburzenia seksualne – dyspareunia, vulvodynia, vestibulodynia, waginizm – kompleksowa fizjoterapia
 • Warsztaty szkoleniowe – Rehabilitacja okołoporodowa

 

Umów Wizytę
Mgr fizjoterapii

Aleksandra Pawłowska

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Z zamiłowania terapeutka małych i trochę większych pacjentów

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Z zamiłowania terapeutka małych i trochę większych pacjentów. Specjalizuję się w rehabilitacji dzieci z rozmaitymi wadami postawy w obrębie kończyn dolnych, miednicy i kręgosłupa a także w fizjoterapii oddechowej w pediatrii. Pracuję także z pacjentami dorosłymi z dolegliwościami w obrębie narządu ruchu spowodowanymi przeciążeniem struktur, urazem czy operacją. Realizuję się również zawodowo w terapii pacjentów ze schorzeniami o podłożu  neurologicznym, m.in. z przepukliną krążków międzykręgowych. Dodatkowo potrafię pomóc kobietom w ciąży oraz w niedługim czasie po porodzie cierpiącym na typowe dla tego okresu dolegliwości. Aktualnie współpracuję z Fundacją Pomorskie Hospicjum dla Dzieci.

Certyfikaty:

 • Kurs „Praktyczne podejście do wad postawy- terapia wg Korrektiv”
 • Kurs „Fizjoterapia oddechowa w pediatrii- metody, techniki, sprzęt”
 • Kurs „Aktywność fizyczna kobiet w ciąży”
 • Kurs „Aktywność fizyczna kobiet po porodzie”
 • Kurs „Masażu tkanek głębokich”
 • Uczestnik konferencji „Dzieci przedwcześnie urodzone- szanse rozwoju. Diagnoza i terapia wcześniaków”
 • Uczestnik konferencji „Masaż Shantala”
 • Uczestnik w warsztacie „Asymetria ułożeniowa a zaburzenia napięcia mięśniowego”
Umów Wizytę
mgr fizjoterapii

Katarzyna Rohde

W 2011 roku ukończyłam Gdański Uniwersytet Medyczny z tytułem magistra fizjoterapii. Swoje doświadczenie zdobywałam głównie w pracy w Poradni Rehabilitacyjnej,

W 2011 roku ukończyłam Gdański Uniwersytet Medyczny z tytułem magistra fizjoterapii. Swoje doświadczenie zdobywałam głównie w pracy w Poradni Rehabilitacyjnej, pracując zarówno z osobami dorosłymi, jak i z dziećmi oraz młodzieżą. Swoje zainteresowanie skupiam przede wszystkim na pracy z dziećmi z wadami postawy i skoliozami  oraz pacjentami ze schorzeniami ortopedycznymi. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę biorąc udział w konferencjach i szkoleniach doskonalących kompetencje zawodowe. Uśmiech pacjenta stanowi dla mnie największą motywację do dalszego rozwoju.

Certyfikat:

 • FITS – Funkcjonalna Indywidualna Terapia Skolioz
 • Medycyna Ortopedyczna wg dr Cyriaxa w Bielsko-Białej – moduł I,II,III
 • Funkcjonalny trening zdrowotny jako kontynuacja procesu rehabilitacji – warszaty
 • Badanie fizjoterapeutyczne i dokumentacja medyczna w oparciu o ICF. Badanie, strategie terapii i dokumentacja w fizjoterapii ortopedycznej
 • Rehabilitacja kolana w najczęściej spotykanych procedurach operacyjnych – warsztaty OMS Roll Academy
 • Zastosowanie wybranych technik MT w leczeniu skolioz.
 • Zintegrowane Metody Fizjoterapii
 • Nowoczesne metody terapii pacjentów ze spastycznością. Rola i zadania fizjoterapeuty – konferencja
 • Współczesne Metody Diagnozowania i Leczenia Tkanek Miękkich Jarosław Ciechomski
 • Techniki Energizacji Mięśni cz. I
 • Techniki Energizacji Mięśni cz. II
 • Mięśniowo Powięziowe Rozluźnianie
 • Kinesiology Taping Kurs Podstawowy
 • Praktyczne wykorzystanie fali uderzeniowej w fizjoterapii.
 • Priorytety fizjoterapii w poszczególnych fazach dystrofii mięśniowych
 • PNF Basic
 • Szkolenie Wolontariuszy Sportu Osób Niepełnosprawnych
Umów Wizytę