Jesteśmy zespołem
profesjonalistów

Nasi Lekarze

Dr n. med. spec. rehabilitacji medycznej

Agata Deja-Koronowska

Jestem lekarzem, specjalistą rehabilitacji medycznej. Po studiach rozpoczęłam pracę w Katedrze i Klinice Rehabilitacji Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Jestem lekarzem, specjalistą rehabilitacji medycznej. Po studiach rozpoczęłam pracę w Katedrze i Klinice Rehabilitacji Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie pełnię funkcję ordynatora Oddziału Rehabilitacyjnego dla Dzieci w Sopocie. Moimi pacjentami są dzieci i dorośli z różnymi chorobami układu mięśniowo-szkieletowego i nerwowego. Największe doświadczenie zdobyłam w leczeniu skolioz i bólów kręgosłupa, wad postawy, bólów, zapaleń i deformacji stawów, zaburzeń ruchowych u dzieci ( niedowłady, zaburzenia napięcia mięśniowego, koordynacji ), schorzeń genetycznie uwarunkowanych oraz nieprawidłowego rozwoju niemowląt. Wykonuję badanie USG układu mięśniowo-szkieletowego. Prowadziłam zajęcia ze studentami medycyny, fizjoterapii oraz badania naukowe. Byłam uczestnikiem szeregu polskich i międzynarodowych kongresów medycznych oraz kursów i staży z zakresu leczenia kręgosłupa, stawów oraz chorób neurologicznych między innymi „Terapia dzieci z mózgowym porażeniem“ – prof. Jules Becher , Rehabilitation Medical Clinic Amsterdam University Medical Center i leczenia schorzeń kręgosłupa u prof. Stefano Negrini w ISICO ( Italian Scientific Spine Institute ) w Mediolanie.

Umów Wizytę
ortopeda dr n. med.

Agnieszka Łabuć

Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Mam za sobą 25 lat pracy w Katedrze i Klinice Ortopedii I Traumatologii Narządu Ruchu GUMed.

Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Mam za sobą 25 lat pracy w Katedrze i Klinice Ortopedii I Traumatologii Narządu Ruchu GUMed. Moja praca doktorska dotyczyła chirurgii ręki, stawów rzekomych kości łódeczkowatej i jej rekonstrukcji anatomicznej przeszczepem z talerza kości biodrowej. Większość mojej pracy zawodowej dotyczy chirurgii ręki oraz ortopedii dziecięcej, leczę operacyjnie deformacje nabyte i wrodzone narządu ruchu.
W zakresie ortopedii dziecięcej prowadzę diagnostykę i leczenie urazów, martwic, wad nabytych i wrodzonych kończyn, w tym wad ręki, palcozrostów, zdwojeń palców, kciuka, niedorozwoju kończyn górnych, wad wrodzonych palców stóp, przodostopia oraz stopę końsko szpotawą metodą Ponsetiego. Zajmuję się również zaburzeniami osi kończyn ( deformacje koślawe czy szpotawe kończyn dolnych, stopy płasko- koślawe), chorobami biodra dziecięcego, w tym dysplazją stawów biodrowych.
Pacjentom dorosłym proponuję diagnostykę i leczenie zespołów uciskowych nerwów obwodowych np. zespołu cieśni kanału nadgarstka, zmian zapalnych tkanek miękkich i stawów, choroby zwyrodnieniowej stawów, zmian pourazowych. Wykonuję blokady nerwów obwodowych, leczenie operacyjne odbarczające uciśnięty nerw, punkcje stawów z podaniem leku, kwalifikację do zabiegów operacyjnych.
Leczenie operacyjne dzieci przeprowadzam w Oddziale Chirurgii Ogólnej dla Dzieci, Szpital św. Jana Pawła II Elbląg, w ramach NFZ.
Leczenie operacyjne pacjentów dorosłych Szpital MSWiA Gdańsk, w ramach NFZ.

Umów Wizytę
Specjalista rehabilitacji medycznej

Beata Królikowska

Jestem lekarzem specjalistą rehabilitacji medycznej.
Zajmuję się głównie leczeniem schorzeń narządu ruchu na podłożu zmian zwyrodnieniowych, pourazowych, neurologicznych i reumatologicznych.

Jestem lekarzem specjalistą rehabilitacji medycznej.
Zajmuję się głównie leczeniem schorzeń narządu ruchu na podłożu zmian zwyrodnieniowych, pourazowych, neurologicznych i reumatologicznych.
Moi pacjenci to osoby z zespołami bólowymi kręgosłupa, stawów, po złamaniach, alloplastykach, udarze mózgu, z zespołem cieśni nadgarstka, łokciem tenisisty, ostrogami piętowymi i innymi zmianami przeciążeniowymi tkanek miękkich.
Byłam uczestnikiem polskich i międzynarodowych kongresów, sympozjów naukowo-szkoleniowych i kursów doskonalących.
Posiadam m.in.:
– międzynarodowy certyfikat terapii kręgosłupa wg McKenziego,
– certyfikat terapii manualnej wg IFOMPT,
– certyfikat akupunktury.
Szkolenie specjalizacyjne rozpoczęłam w Gdańskim Centrum Rehabilitacji w Dzierżążnie, a kontynuowałam w przychodni przy ul. Dyrekcyjnej w Gdańsku, gdzie byłam kolejno asystentem, kierownikiem poradni oraz pełniłam obowiązki dyrektora przychodni.
Obecnie jestem zatrudniona w Gdańskim Centrum Zdrowia w Nowym Porcie oraz w Katedrze i Klinice Rehabilitacji Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego.

 

 

Umów Wizytę
Ortopeda, Specjalista rehabilitacji medycznej

Krzysztof Kowalczyk

Jestem lekarzem ortopedą-traumatologiem, specjalistą rehabilitacji medycznej

Jestem lekarzem ortopedą-traumatologiem, specjalistą rehabilitacji medycznej. Ukończyłem studia medyczne w Akademii Medycznej w Warszawie. Moja droga zawodowa biegła przez Górnośląskie Centrum Rehabilitacji REPTY oraz Oddział rehabilitacji ortopedycznej w Kościerzynie, gdzie pełniłem rolę ordynatora.

Moje zawodowe preferencje to: USG stawów biodrowych niemowląt, rehabilitacja po urazach narządu ruchu, rehabilitacja po alloplastykach stawów, rehabilitacja sportowa. Odbyłem liczne szkolenia dotyczące miedzy innymi : ultrasonografii narządu ruchu, wiskosuplementacji w chorobie zwyrodnieniowej stawów czy diagnostyki i terapii  zespołów bólowych kręgosłupa.

Umów Wizytę

Nasi Fizjoterapeuci dziecięcy

mgr fizjoterapii

Małgorzata Saczewa

Mgr fizjoterapii z wieloletnim stażem pracy z dziećmi z wadami postawy, skoliozami oraz deficytami neurologicznymi.

Mgr fizjoterapii z wieloletnim stażem pracy z dziećmi z wadami postawy, skoliozami oraz deficytami neurologicznymi. Pomaga również niemowlętom i małym dzieciom z zaburzeniami rozwoju psychoruchowego, asymetriami postawy. Absolwentka kierunku Fizjoterapia UMK w Toruniu Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Ponad to absolwentka Wydziału Prawa i Administracji kierunku Prawo Medyczne UG oraz Wydziału Zarządzania UG kierunku Zarządzanie w Zakładach Opieki Zdrowotnej. Przez wiele lat Kierownik Fizjoterapii Oddziału Rehabilitacji dla Dzieci w Sopocie. Obecnie właścicielka firmy Przystanek Zdrowie współpracująca z Hospicjum dla Dzieci. Pasjonatka pracy z dziećmi i młodzieżą nominowana przez pacjentów w plebiscycie Pomorski Fizjoterapeuta.

Certyfikaty:

 • Kurs FITS – Funkcjonalna Indywidualna Terapia Skolioz (Kompleksowa diagnostyka i terapia skolioz, wad postawy i Choroby Scheuermanna )
 • Kurs SpineCorSystem- szkolenie dla fizjoterapeutów z zakresu ćwiczeń i korekcji skolioz wg koncepcji SpineCor moduł I,II
 • Kurs Thera-band- wykorzystanie metody thera-band w sensomotoryce, treningu funkcjonalnym, korekcji wad postawy oraz treningu oporowym i równoważnym
 • Kurs Kinezjotaping KT1, KT2
 • Kurs PNF podstawowy
 • Kurs „Rehabilitacja w zaburzeniach rozwojowych niemowląt 0-12 m-cy”
 • Kurs „Metody diagnozy i terapii w fizjoterapii pediatrycznej z elementami wczesnego wspomagania rozwoju dziecka”
 • Kurs „Functional approach in rehabilitation for children” prof. Jules Becher – Rehabilitation Medical Clinic Amsterdam University Medical Center
 • Warsztaty „Algorytm postępowania w mózgowym porażeniu dziecięcym”
 • Warsztaty ” Preparation and organization of the constraint-induced movement Therapy Camp”(Terapia ręki porażonej metodą CIMT I BIMT)
 • Kurs ”Improving the functioning of children with cerebral palsy in everyday life”-poziom zaawansowany prof. Jules Becher – Rehabilitation Medical Clinic Amsterdam University Medical Center
 • Występienie na zebraniu Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji pt „Postepowanie fizjoterapeutyczne w chorobie Scheuermanna”
 • Warsztat – Wykorzystanie USG w fizjoterapii (ultrasonograficzny biofeedback na przykładzie pracy mięśni brzucha)
Umów Wizytę
mgr fizjoterapii

Agnieszka Szydłowska

Jestem Absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie oraz Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Ukończyłam również studia podyplomowe na kierunku fizjoterapia w pediatrii na Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu. Moją pasją jest fizjoterapia niemowląt, a w szczególności wcześniaków.

Jestem Absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie oraz Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Ukończyłam również studia podyplomowe na kierunku fizjoterapia w pediatrii na Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu. Moją pasją jest fizjoterapia niemowląt, a w szczególności wcześniaków. Jestem certyfikowanym terapeutą metody NDT- Bobath. Specjalizuję się m.in. w rehabilitacji dzieci i niemowląt z dysfunkcjami ośrodkowego układu nerwowego, trudnościach rozwoju psychoruchowego (m.in. zaburzenia napięcia mięśniowego, asymetria ułożeniowa, opóźnione nabywanie kamieni milowych i inne) oraz zaburzeniach regulacji i integracji sensorycznej. Prywatnie jestem miłośniczką podróży, aktywnego i zdrowego trybu życia. Każdego dnia staram się swoim uśmiechem i optymizmem zarażać innych. Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę i podwyższam kwalifikacje poprzez udział w kursach i szkoleniach.

Certyfikaty:

– Terapia Neurorozwojowa NDT – Bobath
– Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne
– Masaż Shantala
– Integracja Odruchów według programu INPP
– Terapia Integracji Sensorycznej I i II stopnia
– Pacjent z hemofilią w gabinecie fizjoterapeutycznym
– Kompleksowa terapia blizn

 

 

Umów Wizytę
Mgr fizjoterapii

Katarzyna Rohde

W 2011 roku ukończyłam Gdański Uniwersytet Medyczny z tytułem magistra fizjoterapii.

W 2011 roku ukończyłam Gdański Uniwersytet Medyczny z tytułem magistra fizjoterapii. Swoje doświadczenie zdobywałam głównie w pracy w Poradni Rehabilitacyjnej, pracując zarówno z osobami dorosłymi, jak i z dziećmi oraz młodzieżą. Swoje zainteresowanie skupiam przede wszystkim na pracy z dziećmi z wadami postawy i skoliozami  oraz pacjentami ze schorzeniami ortopedycznymi. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę biorąc udział w konferencjach i szkoleniach doskonalących kompetencje zawodowe. Uśmiech pacjenta stanowi dla mnie największą motywację do dalszego rozwoju.

Certyfikat:

 • Kurs BSPTS-Rigo Concept Base Level ( tzw. metoda Barcelońska leczenia skolioz, kifoz , lordoz u dzieci i dorosłych )
 • Kurs BSPTS-Rigo Concept Base Level 1
 • FITS Master Course – Techniki mięśniowo powięziowe w relaksacji klatki piersiowej. Terapia skolioz w ujęciu wisceralnym.
 • FITS – Funkcjonalna Indywidualna Terapia Skolioz (Kompleksowa diagnostyka i terapia skolioz, wad postawy i Choroby Scheuermanna )
 • Medycyna manualna wg FRSc – moduł I –  Podstawy koncepcji
 • Medycyna manualna wg FRSc – moduł II –  Metody narzędziowe
 • Medycyna manualna wg FRSc – moduł III –  Łańcuchy synkinetyczne
 • Medycyna manualna wg FRSc – moduł IV –  Stany trudne
 • Medycyna Ortopedyczna wg dr Cyriaxa w Bielsko-Białej – moduł I,II,III
 • Funkcjonalny trening zdrowotny jako kontynuacja procesu rehabilitacji – warszaty
 • Badanie fizjoterapeutyczne i dokumentacja medyczna w oparciu o ICF. Badanie, strategie terapii i dokumentacja w fizjoterapii ortopedycznej
 • Rehabilitacja kolana w najczęściej spotykanych procedurach operacyjnych – warsztaty OMS Roll Academy
 • Zastosowanie wybranych technik MT w leczeniu skolioz.
 • Zintegrowane Metody Fizjoterapii
 • Nowoczesne metody terapii pacjentów ze spastycznością. Rola i zadania fizjoterapeuty – konferencja
 • Współczesne Metody Diagnozowania i Leczenia Tkanek Miękkich Jarosław Ciechomski
 • Techniki Energizacji Mięśni cz. I
 • Techniki Energizacji Mięśni cz. II
 • Mięśniowo Powięziowe Rozluźnianie
 • Kinesiology Taping Kurs Podstawowy
 • Praktyczne wykorzystanie fali uderzeniowej w fizjoterapii.
 • Priorytety fizjoterapii w poszczególnych fazach dystrofii mięśniowych
 • PNF Basic
 • Szkolenie Wolontariuszy Sportu Osób Niepełnosprawnych
 • Warsztat – Wykorzystanie USG w fizjoterapii (ultrasonograficzny biofeedback na przykładzie pracy mięśni brzucha )
Umów Wizytę
mgr fizjoterapii

Aleksandra Pawłowska

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Z zamiłowania terapeutka małych i trochę większych pacjentów.

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Z zamiłowania terapeutka małych i trochę większych pacjentów. Specjalizuję się w rehabilitacji dzieci z rozmaitymi wadami postawy w obrębie kończyn dolnych, miednicy i kręgosłupa a także w fizjoterapii oddechowej w pediatrii. Pomagam  niemowlętom i małym dzieciom z zaburzeniami rozwoju psychoruchowego, asymetriami rozwojowymi.  Pracuję także z pacjentami dorosłymi z dolegliwościami w obrębie narządu ruchu spowodowanymi przeciążeniem struktur, urazem czy operacją. Realizuję się również zawodowo w terapii pacjentów ze schorzeniami o podłożu  neurologicznym, m.in. z przepukliną krążków międzykręgowych. Dodatkowo potrafię pomóc kobietom w ciąży oraz w niedługim czasie po porodzie cierpiącym na typowe dla tego okresu dolegliwości. Aktualnie współpracuję z Fundacją Pomorskie Hospicjum dla Dzieci.

Certyfikaty:

 • Kurs BSPTS-Rigo Concept Base Level  and Level 1  ( tzw. metoda Barcelońska leczenia skolioz, kifoz , lordoz u dzieci i dorosłych )
 • Kurs „Praktyczne podejście do wad postawy- terapia wg Korrektiv”
 • Kurs „Fizjoterapia oddechowa w pediatrii- metody, techniki, sprzęt”
 • kurs
 • Kurs „Aktywność fizyczna kobiet w ciąży”
 • Kurs „Aktywność fizyczna kobiet po porodzie”
 • Kurs „Masażu tkanek głębokich”
 • Uczestnik konferencji „Dzieci przedwcześnie urodzone- szanse rozwoju. Diagnoza i terapia wcześniaków”
 • Uczestnik konferencji „Masaż Shantala”
 • Uczestnik w warsztacie „Asymetria ułożeniowa a zaburzenia napięcia mięśniowego”
 • Kurs „Rehabilitacja w zaburzeniach rozwojowych niemowląt od 0-12 mc”
 • Warsztat – Wykorzystanie USG w fizjoterapii (ultrasonograficzny biofeedback na przykładzie pracy mięśni brzucha )
 • Ocena funkcjonalna i prowadzenie dokumentacji medycznej dla pacjentów w wieku rozwojowym (0-7lat)
 • Badanie fizjoterapeutyczne i dokumentacja medyczna w oparciu  ICF
 • Badanie, strategie terapii i dokumentacja w fizjoterapii pediatrycznej
Umów Wizytę

Nasi Fizjoterapeuci osób dorosłych

mgr fizjoterapii, fizjoterapeuta uroginekologiczny

Martyna Józefczyk

Jestem absolwentką gdańskiej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu. Specjalizuję się w dziedzinie fizjoterapii jaką jest uroginekologia.

Jestem absolwentką gdańskiej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu. Specjalizuję się w dziedzinie fizjoterapii jaką jest uroginekologia. Pomagam kobietom borykającym się z problemem nietrzymania moczu. Przeprowadziłam badania naukowe wskazujące na wysoką skuteczność fizjoterapii w tej dolegliwości.

Pracuję z kobietami z wszelkimi problemami w obrębie miednicy mniejszej i brzucha.

W swojej pracy szczególną uwagę przykładam do holistycznego podejścia do pacjenta, traktując organizm jako całość. Nieustająco kształcę się odkrywając coraz to nowsze możliwości terapii.

W swojej pracy wykorzystuję elementy pracy manualnej, ale również zwracam uwagę na odpowiednią zmianę nawyków, które bardzo często w połączeniu z terapią, są kluczem do sukcesu. W pracy z pacjentem dbam o jego komfort, z przyjemnością odpowiadam na zadane pytania oraz prowadzę terapię poczynając zawsze od prawidłowej postawy ciała i odpowiedniego oddechu.

Certyfikaty:

 • Fizjoterapia w nietrzymaniu moczu i stolca oraz w obniżeniu narządów miednicy mniejszej moduł I, II, III, IV i V (kurs akredytowany przez Polskie Towarzystwo Uroginekologicze)
 • Uroginekologia – Uzyskanie tytułu Terapeuty Uroginekologicznego, Reha+
 • Endometrioza i chroniczny ból miednicy – Systema, prowadzący: Marcin Szkolnicki
 • Blizna – terapia kompleksowa– Movuto, prowadzące: Daniela Milka, Małgorzata Jachacz-Łopata
 • Rozstęp mięśnia prostego brzucha – terapia kompleksowa – Movuto, prowadzące: Daniela Milka, Małgorzata Jachacz-Łopata
 • Fizjoterapia uroginekologiczna kobiet w ciąży– Movuto, prowadząca: Magdalena Rusiecka-Serwatka
 • Trening funkcjonalny dla kobiet po porodzie naturalnym – Movuto, prowadząca: Magdalena Rusiecka-Serwatka
 • Aktywność fizyczna kobiet w ciąży – Movuto, prowadząca: Joanna Kmieć-Nowakowska
 • Kobieta w ciąży i po porodzie – różnice w planowaniu fizjoterapii i treningu – Movuto, prowadząca: Joanna Kmieć-Nowakowska
 • Warsztaty – zaburzenia seksualne – dyspareunia, vulvodynia, vestibulodynia, waginizm – kompleksowa fizjoterapia– Movuto, prowadząca: Magdalena Rusiecka-Serwatka
 • PNF podstawowy – Terapia Funkcjonalna, prowadzący: Damian Kapturski
 • Terapia wisceralna w praktyce fizjoterapeuty – Systema, prowadzący: Marcin Szkolnicki
 • Warsztat – Wykorzystanie USG w fizjoterapii (ultrasonograficzny biofeedback na przykładzie pracy mięśni brzucha )
 • Masaż tkanek głębokich – MTG, prowadzący: Piotr Szałański, Łukasz Czubaszewski – w trakcie

 

Umów Wizytę
fizjoterapeuta, osteopata

Marcin Kociumbas

Nazywam się Marcin Kociumbas jestem magistrem fizjoterapii i uczestnikiem podyplomowych studiów z osteopatii,

Nazywam się Marcin Kociumbas jestem magistrem fizjoterapii i uczestnikiem podyplomowych studiów z osteopatii, obecnie na 2 roku.

Od końca liceum wiedziałem, że będę chciał zająć się w przyszłości fizjoterapią, taki pomysł zrodził się we mnie przede wszystkim z powodu dużej sympatii i zainteresowania dziedzinami sportowymi ale także anatomią czy fizjologią, a w przyszłości wraz z rozwojem zainteresowań, wybrałem swoją ścieżkę udając się na osteopatię, z którą od samego początku bardzo się związałem.

Obecnie sz do szkoły Still academy of Osteopathy znajdującej się w Warszawie, w której kadrą jest wiele światowych autorytetów z konkretnych dziedzin osteopatycznych. Od samego początku bardzo mocno wsiąknąłem w to towarzystwo, nauczyłem się holistycznego podejścia do pacjenta, aby móc podążać jak po nitce do kłębka po wszystkich układach organizmu by kompleksowo znaleźć i zlikwidować przyczynę pojawiającego się problemu. Dzięki temu kłopot, z którym przyjdzie pacjent udaję się często wyeliminować szybko i skutecznie.

Zajmuję się terapią głownie osób dorosłych, lub większych dzieci. Pracuję ze schorzeniami układu ruchu, bóle głowy, bóle stawów, schorzenia psychosomatyczne, problemy ze snem i stresem u pacjentów, wszelakie dolegliwości dotyczące kręgosłupa i tkanek zależnych od niego, pacjentów ze schorzeniami narządów wewnętrznych takimi jak refluks, cukrzyca, przepuklina rozworu przełyku, zaparcia itd.

 

 

Umów Wizytę
Mgr fizjoterapii

Jakub Szlagowski

Wiedzę zdobywałem na Gdańskim Uniwersytecie medycznym oraz na Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Od 3 lat pracuję indywidualnie z pacjentami, głównie z osobami dorosłymi oraz sportowcami.

Wiedzę zdobywałem na Gdańskim Uniwersytecie medycznym oraz na Akademi Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Od 3 lat pracuję indywidualnie z pacjentami, głównie z osobami dorosłymi oraz sportowcami. W swojej terapii stawiam na dokładną diagnozę problemu oraz indywidualnym podejściu do pacjenta. Specjalizuję się w rehabilitacji urazów ortopedycznych oraz terapii bólowej kręgosłupa. Podczas terapii używam technik masażu głębokiego, pinoterpii czy kinezytapingu.
Umów Wizytę
Mgr fizjoterapii

Tomasz Chomicz

Jestem absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
Od ponad 10 lat zdobywam doświadczenie w indywidualnej pracy z pacjentem.

Jestem absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
Od ponad 10 lat zdobywam doświadczenie w indywidualnej pracy z pacjentem.

Specjalizuję się w rehabilitacji pacjentów z bólem stawów obwodowych, kręgosłupa i chronicznymi bólami głowy. Rehabilitację prowadzę zarówno u pacjentów w stanie ostrym jak i z problemami przewlekłymi. W diagnostyce i terapii stosuję holistyczne – czyli całościowe – podejście, co pozwala dotrzeć do sedna problemu i zastosować terapię dopasowaną do danego pacjenta.

Certyfikaty szkoleń:

Neurodiagnostka i Terapia

Funkcjonalna Osteopatia i Integracja

Terapia stawu skroniowo – żuchwowego

Proprioceptive Neuromuscular Facilitation – PNF

Kinesio Taping

Kinetic Control

Umów Wizytę
mgr fizjoterapii

Jakub Skowron

Jestem absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu medycznego. Ponad 12 lat doświadczenia w indywidulnej pracy z pacjentem.

Jestem absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu medycznego. Ponad 12 lat doświadczenia w indywidulnej pracy z pacjentem. W terapii stosuje podejście globalne ( holistyczne), co pozwala nie tylko na zmniejszenie dolegliwości bólowych ale dotarcie do ich przyczyn. Specjalizuję się w leczeniu dolegliwości bólowych kręgosłupa, głowy, stawów obwodowych, stawów skroniowo żuchwowych, powrocie do sprawności po urazach i zabiegach operacyjnych.

Certyfikaty  Kursów zawodowych

Funkcjonalna Osteopatia i Integracja

Metoda McKenziego

Leczenie dysfunkcji stawu skroniowo – żuchwowego – techniki osteopatyczne.

The Redcord Education Program – Neurac

Biomechaniaka kończyny dolnej

Masaż funkcyjny, poprzeczny i inne techniki masażu wykorzystywane w fizjoterapii

Kinesiology Taping.

 

Umów Wizytę

Nasi Specjaliści

Name

[button open_new_tab="true" color="accent-color" hover_text_color_override="#fff" size="medium" url="https://centrumspine.pl/rejestracja-online/" text="Umów Wizytę" color_override=""]